Ekstraliga Juniorów
menu      Regulamin
menu      Komunikat
menu      Transmisja on-line
menu      Partie w PGN
menu      Galeria
I Liga Juniorów
menu      Regulamin
menu      Komunikat
menu      Transmisja on-line
menu      Partie w PGN
menu      Galeria

2014.08.02 I LIGA JUNIORÓW - PRZENIESIONE MECZE

W dniu dzisiejszym dwa mecze (Rodło Opole - Hetman Koronny Trzebinia oraz MTSz Mińsk Mazowecki - Victoria Kielce) na prośbę opiekunów zostały przeniesione na inną salę i nie będą transmitowane. Przebieg parii zostanie odtworzony z zapisów.

2014.07.30 I LIGA JUNIORÓW -

W dniu dzisiejszym dwa mecze (Laura Chylice - Rodło Opole oraz Victoria Kielce - Gim-Dwójka Tomaszów Lub.) na prośbę opiekunów zostały przeniesione na inną salę i nie będą transmitowane. Przebieg parii zostanie odtworzony z zapisów.

2014.07.28 EKSTRALIGA - KŁOPOTY Z TRANSMISJĄ ON-LINE

W dniu dzisiejszym występują kłopoty techniczne z transmisją internetową Ekstraligi. Wszystkie partie będą uzupełnione z zapisów. Za utrudnienia przepraszamy!

2014.07.09 Rusza strona Ekstraligi oraz I Ligi Juniorów.

Witamy na stronie Ekstraligi i I Ligi Juniorów 2014 w Ameliówce k/Kielc. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatami i regulaminami rozgrywek. W górnym menu można znaleźć strony tych turniejów na chessarbiter.com.

Przypominamy, że tytułu drużynowego Mistrza Polski broni Stilon Gorzów. W zeszłym roku na podium stały również kolejno: MUKS Stoczek 45 Białystok oraz Gülermak Polonia Warszawa. Do Ekstraligi awansowały w zeszłym roku: KSz Hetman Katowice, LKSz GCKiP Czarna oraz AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska.

Aby ekipom łatwiej było trafić do Masłowa Pierwszego, gdzie mieści się hotel Ameliówka, podajemy bezpośredni link do mapy w Google Maps oraz stronę Hotelu Ameliówka .

Design by flankerds.com